Каталог
0 Сума: 0 грн

Про нас

Интернет-магазин TEAKAVA — Про нас
 
 

Компанія TEAKAVA працює на ринку продуктів харчування з 2014 року. Свою діяльність компанія почала з продажу чаю та кави, та з часом асортимент продуктів розширювався і вже зараз налічує близько 3,5 тисяч позицій. Станом на 01 серпня 2023 року займає лідируючу позицію на ринку міста Кропивницький у наданні в оренду та продажу кавового обладнання.
На даним момент TEAKAVA має три магазини та основний склад: два з них, а також склад знаходяться в Кропивницькому і третій в м. Черкаси. Також у компанії є представництва по іншим містам України – Дніпро, Кам’янське, Львов, Умань, Черкаси.
Компанія забезпечує продуктами харчування як звичайних роздрібних покупців, які роблять замовлення на сайті компанії чи безпосередньо в магазинах, так і постачає продукцію оптовим клієнтам. У своїй трудовій діяльності тісно співпрацює з торговельними мережами міста та області. Також надає послуги з доставки продуктів харчування по м. Кропивницький.
2022 року компанія зареєструвала власну торгову марку “TEAKAVA” та займається продажем кави, цукру та паперових стаканчиків під нею.
Ми прагнемо бути більше, ніж постачальники кави, чаю, какао, прянощів, солодощів, кавового обладнання та супутньої продукції. Своє завдання бачимо у впровадженні у кавову галузь європейських стандартів виробництва та споживання, а також розвитку в нашій країні кавової та чайної культури. У нашому каталозі продукція лише тих виробників, які поділяють наші погляди та переконання щодо основних критеріїв якості кави.
Ми самі відповідаємо за якість наших товарів! Кожен продукт, представлений на цьому сайті, відрізняється дивовижною якістю та прийнятною ціною. Ми співпрацюємо з відомими виробниками, що вже утвердилися на світовому ринку, такими як: Lavazza, Gimoka, Caffe Poli, TeaHouse, Nero Aroma, Ristora, Amalfi та інші.