Каталог
0 Сума: 0 грн

Публічна оферта

Угода Користувача

Договір про користування послугами служби доставки товарів teakava.com.ua

Ця угода, далі "Угода", укладається між службою доставки teakava.ua, що має адресу в мережі Інтернет https://teakava.ua, далі "Інтернет-магазин" або "Сайт", та користувачем послуг Інтернет-магазин, далі "Покупець", і визначає умови придбання товарів через Сайт.

1. Основні положення

1.1. Ця Угода укладається між Покупцем та Інтернет-магазином у момент оформлення замовлення. Покупець підтверджує свою згоду з умовами, встановленими цією Угодою.

1.2. Ця Угода, а також інформація про товар, представлений на Сайті, є публічною офертою.

1.3. У відносинах між Покупцем та Інтернет-магазином застосовуються положення ЦК України про роздрібну купівлю-продаж, а також Закон України "Про захист прав споживачів" та інші правові акти, прийняті відповідно до них.

1.4. Покупцем може бути будь-яка фізична або юридична особа, здатна прийняти та оплатити замовлений ним товар у порядку та на умовах, встановлених цією Угодою, на території міста Кропивницький.

1.5. Інтернет-магазин залишає за собою право вносити зміни до цієї Угоди.

1.6. Ця Угода повинна розглядатися у тому вигляді, як вона опублікована на Сайті, та повинна застосовуватись та тлумачитися відповідно до законодавства України.

2. Інформація про товар

2.1. Товар представлений на Сайті через фото-зразки, що є власністю Інтернет-магазину.

2.2. Товар може відрізнятись від фото зразків, але обов'язково буде відповідати характеристикам обраної позиції.

2.3. Кожен фото-зразок супроводжується текстовою інформацією: ціною та складом товару.

2.4. На прохання Покупця менеджер Інтернет-магазину може надати (по телефону або за допомогою електронної пошти) іншу інформацію, необхідну та достатню, з погляду Покупця, для ухвалення ним рішення про покупку товару.

2.5. Вказана на Сайті ціна товару може бути змінена Інтернет-магазином в односторонньому порядку, але не після того, як замовлення вже зроблено Покупцем.

3. Порядок покупки товару

3.1. Покупець має право оформити замовлення на будь-який товар, що представлений на Сайті. Кожен продукт може бути замовлений у будь-якій кількості. Замовлення може бути оформлене Покупцем такими способами: зроблено по телефону або оформлено самостійно на Сайті.

3.2. Після оформлення замовлення на e-mail Покупця надсилається рахунок, що підтверджує прийняття замовлення із зазначенням найменувань обраних товарів та загальної суми замовлення, є невід'ємною частиною цієї Угоди. Далі менеджер Інтернет-магазину зв'язується з Покупцем (телефоном або електронною поштою) для отримання підтвердження замовлення.

3.3. За відсутності товару або неможливості виконання замовлення менеджер Інтернет-магазину зобов'язаний повідомити про це Покупця (телефоном або за допомогою електронної пошти).

3.4. Покупець має право зробити попереднє замовлення на товар, що тимчасово відсутній на складі, шляхом внесення передоплати в порядку, обговореному з менеджером Інтернет-магазину. При передоплаті товару замовлення обробляється лише після внесення попередньої оплати.

3.5. За відсутності товару, Покупець має право замінити його на інший товар або анулювати замовлення.

3.6. Покупець має право відмовитися від замовленого товару в будь-який час до його відправки Покупцеві, заздалегідь повідомивши про це Інтернет-магазин (телефоном або за допомогою електронної пошти).

4. Доставка та прийом-передача товару

4.1. Доставка товару, замовленого в Інтернет-магазині, у узгодженій кількості та асортименті здійснюється Інтернет-магазином по місту Кропивницький.

4.2. Витрати на доставку товару оплачуються окремо.

4.3. Відправлення та доставка замовленого товару провадиться в обумовлені з Покупцем терміни.

4.4. Покупець зобов'язаний у присутності кур'єра виконати прийняття замовленого товару за кількістю, якістю, асортиментом та комплектністю товару.

4.5. Фактом приймання товару Покупцем є оплата товару.

5. Оплата товару

5.1. Порядок та умови оплати замовленого товару обумовлюються Покупцем із менеджером Інтернет-магазину.

5.4. Товар оплачується лише у гривнях.

6. Повернення товару

6.1. На основі постанови КМУ від 19 березня 1994 р. № 172 повернення товару не передбачено.

7.1. Інтернет-магазин залишає за собою право розширювати та скорочувати товарну пропозицію на Сайті, регулювати доступ до купівлі будь-яких товарів, а також зупиняти або припиняти продаж будь-яких товарів на свій розсуд.